Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.



 
o noua infatisareAcasaPortalPosturi radioUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 sms-uri - declaratii

In jos 
AutorMesaj
Vasy
Admin



Numarul mesajelor : 36
Varsta : 48
Data de inscriere : 16/03/2008

sms-uri - declaratii Empty
MesajSubiect: sms-uri - declaratii   sms-uri - declaratii EmptyLun Mar 24, 2008 8:31 am

*01. Nu sunt cum sunt cand tu ma vezi, ci sunt cum sunt cand ma visezi. Deci dormi mai mult ca sa visezi, sa vezi cum sunt cand nu ma vezi.

A*02. Daca as planta o floare de fiecare data cand ma gandesc la tine, as merge acum printr-o gradina plina cu flori fara sa-i mai gasesc capatul...

03. Ploua acum...Ar trebui sa te duci la geam si sa numeri picaturile de ploaie...atat de mult imi este mie dor de tine!

04. Odata mi s-a intamplat ceva minunat. A fost un vis devenit realitate, a fost o poveste, a fost ziua in care te-am intalnit pe tine.

05. M-am uitat in portofel si era gol, m-am uitat in buzunar si am gasit doar cateva monede, m-am uitat in inima si te-am gasit pe tine. Abia atunci am realizat cat de bogat sunt!

06. Dzeu ne-a dat 2 picioare sa mergem, 2 maini sa tinem, 2 ochi sa vedem, 2 urechi sa auzim, dar de ce ne-a dat o sg inima? Pt ca pe cealalta i-a dat-o altcuiva ca tu sa o gasesti.

07. Un duh mi-a promis 3 dorinte. Eu i-am spus ca nu vreau 3, nici macar 2, ci una singura: Mi-as dori sa te am pe tine!

08. Dragostea este ca atunci cand stai pe cimentul moale: chiar daca pleci, urmele-ti raman acolo

09. Intr-o zi ma vei intreba ce e mai important pt mine:tu sau viata? Eu voi spune ca viata,iar tu te vei supara dar fara sa-ti dai seama ca pt mine tu esti viata!

10. Sunt 6 bilioane de oameni in lumea asta. Nu stiu de ce-ti dau mesaje. Poate pt ca 5.999.999.999..de oameni nu te pot inlocui!

11. As vrea sa poti sa te vezi prin ochii mei. Numai asa ti-ai da seama ce mult insemni pt mine!

12. Soarele nu ar fi portocaliu, marea nu ar fi albastra, eu nu as fi fericit daca nu ai fii tu

*13. Picioarele tale sunt obosite? Pt ca ai alergat prin mintea mea toata ziua....

14. Intr-o noapte o stea m-a intrebat: "De ce nu o lasi dc te face sa plangi?" I-am raspuns: "Stea,tu ti-ai parasi cerul?"

15. Tot timpul sa desenezi cercuri in jurul celor pe care-i iubesti, nu inimi, pt ca inimile se pot rupe, dar cercurile nu au capat

16. Vata de zahar? NU...Sirop de capsuni? NU...Ciocolata? NU...Nu pot gasi nimic atat de dulce ca tine!

17. Daca as fii o lacrima in ochii tai, m-as rostogoli pe obraz sa-ti ating buzele. Daca tu ai fi o lacrima in ochii mei, nu as mai plange niciodata de frica sa nu te pierd!

18. Pentru a trai am nevoie de batai de inima. Pt asta, am nevoie de o inima. Pt o inima am nevoie de fericire. Pt fericire, am nevoie de tine

19. Daca cineva m-ar intreba ce inseamna o viata frumoasa, m-as apleca asupra umarului tau, te-as strange in brate si as spune "uite asta".

20. Buzele tale par sa se simta singure. N-ar vrea sa le intalneasca pe ale mele!

21. Sunt un politist si te arestez pt ca esti tu. E ilegal sa fii atat de frumoasa si sexy. Sentinta este inchisoare pe viata in inima mea

22. Iubesc 3 lucruri: Soarele, Luna si pe tine. Soarele-ziua, Luna-noaptea iar pe tine te iubesc pt totdeauna!

23. E greu sa iubesti, si va fi intotdeauna, dar adu-ti aminte ca cineva te iubeste, si acela sunt EU

*24. Undeva, cineva se gandeste la zambetul tau si se bucura de prezenta ta in viata sa. Asa ca atunci cand esti singura, adu-ti aminte ca cineva ,undeva ,se gandeste la tine!

25. Oricat de speciale ar fi cuvintele, nici macar nu pot sa inceapa sa-ti spuna despre toata dragostea pe care ti-o port in suflet

26. Ziua in care te-ai nascut sigur era ploioasa, dar nu era ploaie, cerul plangea pt ca pierduse cel mai frumos inger!

*27. Azi-noapte mi-am rugat ingerul sa te pazeasca. Dar a venit mai devreme. L-am intrebat de ce. A zambit si mi-a spus ca un inger nu pazeste alt inger!

28. Cand te-am vazut prima oara, mi-ai incalzit inima. A doua oara mi-ai produs scantei, iar acum imi fac inima sa arda!

29. Saruta-ma si vei vedea stelele. Iubeste-ma si ti le voi da.

30. I-am cerut lui D-zeu o floare si mi-a dat o gradina. I-am cerut un copac, mi-a dat o padure. I-am cerut un rau, mi-a dat un ocean. I-am cerut un inger si mi te-a dat pe tine!

31. Pentru lume tu esti cineva, pentru cineva tu esti lumea! Cu multa dragoste, Cineva

32. Sa invat sa te iubesc mi-ar putea lua o viata intreaga, dar numai uitandu-ma in ochii tai stiu ca merita sacrificiul!

33. Cand vine noaptea, uita-te pe cer. Daca vezi o stea cazatoare pune-ti o dorinta. Ai incredere, se va indeplini pt ca eu mi-am pus si te-am intalnit pe tine

34. Acum itzi testez umanitatea...Testez,,,,testez,,,,,Inca testez mhhhh? Rezultat negativ nu esti om! Am descoperit ca de fapt esti un inger!

35. Acum cand te iubesc, te rog nu spune NU, doar ptr tine mai traiesc. Te rog iubeste-ma si tu!

36. Inima-mi plange cu suspine, fiindca tu nu esti langa mine. Stiu, departarea este grea, dar te rog nu ma uita!

37. Daca totdeauna minutul tau de iubire a avut doar 59 de secunde primeste din partea mea secunda care lipseste

38. Tot ce vreau este ca la "judecata de apoi" sa pot spune : "da. Dar am avut iubirea!". Asadar mai lasa-ti-ma sa traiesc

39. De-ar fi sa scriu in versuri, ce pentru tine simt, Luceafarul lui Eminescu ar fi prea scurt!

40. Dorinta mea este sa-ti spun cat de mult te iubesc!; sa te vad in fiecare zi sa-ti stiu bucuriile si sa-ti alin necazurile

41. Te iubesc iti spun intr-o secunda, dar ca sa-ti demonstrez imi trebuie toata viata!

42. Te voi iubi la nesfarsit! Nu-ti voi jura dar...ITI PROMIT!

43. Iubesc florile, dar daca ele se ofilesc, RENUNT! Te iubesc pe tine si nimic pe lume, nu ma va face sa RENUNT!

44. Tu ma faci sa rad. Tu ma faci sa plang. Tu ma faci sa simt ca traiesc. Tu ma faci sa iubesc!

45. Asha cum doua buze se unesc pt. a forma sarutu', asha doua inimi se unesc pt.a forma..IUBYREA!

46. Iarta-mi ochii pentru ca te admira, Mi-ai furat inima te-am vazut eu, Fa-ma ciudat sau nebun dar de cate ori inima-mi bate numele tau eu il rostesc!

47. Eu sunt aici... Tu unde esti?

48. E vina ta ca nu mai pot sa dorm, e vina ta ca nu mai pot sa mananc, e vina ta c-a n mia stiu sascri U.

49. Eu sunt aici, tu esti acolo. Unul dintre noi nu se afla unde trebuie.

50. Te superi daca vin mai aproape?

51. Vrei sa urci putin pana la mine ca sa-mi vezi colectia de SMS-uri?

52. Deja mi-e dor de tine! Hai sa ne vedem. Vrei?

53. Iti trimit mesajul asta pentru ca mi-ar fi placut sa fii acum cu mine.

54. Iti spun pentru a mia oara: fiecare zi cu tine este extraordinara!

55. Bunica mea implineste azi 80 de ani. Tine minte: cand o suni, vorbeste TARE! Si nu-i trimite SMS-uri!

56. 6! Vine maica-mea! Du-te la un film, fa ceva!

57. 160 de caractere nu-mi sunt de ajuns sa-mi exprim dragostea, asa ca restul va trebui sa ti-l imaginezi.

58. Au venit pompierii; am fost arestat; doctorul a spus "carantina" Eu o sa intarzii doar 20 de minute!

59. Ce preferi: sa-mi rup gatul, sa fac pneumonie, sa iau 3 ani de inchisoare sau sa intarzii 5 minute?

60. Vroiam sa-ti trimit ceva incitant, inteligent, frumos si sexi, dar din pacate nu incap pe ecranul telefonului.

61. Gandeste-te la cel mai dulce lucru, inmulteste-l cu infinit, aduna o eternitate si vei stii cat imi lipsesti.

62. Vorbesc cu canapeaua si flirtez cu televizorul. Da-mi un mesaj inainte sa incep sa fac avansuri frigiderului!

63. Noapte buna! Cand cel drag pleaca, parca mori, asa ca-ti spun adio doar pana in zori!(Julieta, adaptare)

64. Nu ma intreba ce simt cand suntem despartiti: e ca si cum o parte din mine n-ar mai fi.

65. Iti trimit cel mai fierbinte sarut virtual al tuturor timpurilor (tine telefonul lipit de buze): TTZZOOCC!

66. Telefonul meu functioneaza cu dragoste. De cand te-am cunoscut nu s-a oprit niciodata.
Sus In jos
https://ganduri.forumgratuit.ro
Vasy
Admin



Numarul mesajelor : 36
Varsta : 48
Data de inscriere : 16/03/2008

sms-uri - declaratii Empty
MesajSubiect: sms - fany   sms-uri - declaratii EmptyLun Mar 24, 2008 8:36 am

1.Daca un picior de-al tau ar fi Pastele iar altul Craciunul,pot sa te vizitez intre sarbatori?

2.La ora asta 8700 de oameni se gandesc la sex, 3400 au facut-o deja, 2400 urmeaza sa o faca, numai unul sta si se holbeaza la telefonul mobil.Smile

3.Sunt un virus sexual al mobilelor,am patruns in tastele telefonului tau si chiar acum fac sex cu buricul degetului tau,iar tie iti place pt ca zambesti

4.Cele 4 minuni ale femeii:se uda fara sa intre in apa,sangereaza fara sa se taie,dau lapte fara sa pasca,si vorbesc fara sa fie intrebate

5.Aseara te-am cautat...am vrut sa ma incalzesti,sa te simt aproape de pielea mea,unde ai fost...pijama afurisita?

6.Sex is evil,sex is a sin,sins are forgiven so let's begin!

7.Vroiam doar sa stii cat de mult inseamna prietenia noastra pt mine:Daca am fi pe un vapor care se scufunda si cu o sg.vesta de salvare...Mi-ar fi f dor de tine!

8.Sex is like math:add the bed,substract the clothes,divide the legs,multiply the orgasm!

9.Sexul e ca ninsoarea:niciodata nu stii cat o sa dureze si la cati cm o sa ajunga

10.Te-am zarit,te-am aruncat in pat,am venit peste tine,te-am patruns,te-am incalzit,..nu te speria..sunt eu..gripa ta!

11.Pt un sarut tasteaza 1,pt o imbratisare tasteaza 2,pt o noapte de neuitat tasteaza 3,iar pt toate astea...tasteaza numarul meu.

12.Roses are red,violets are blue,I am beautiful,but...what happened to YOU?!

13.Don't be sad...don't feel blue...Frankenstein was ugly too!

14.Sex is like: Nokia-connecting people,Nike-just do it!,Pepsi-ask for more,Samsung-everyone is invited,and like YOU- too good to be true!

15.Tanjesc dupa momentul cand vei fii langa mine,cand ma vei incalzi,cand ma vei face sa tresar sub atingerile tale,cand vom fii ca unul...imi lipsesti...pijamaua mea draga!

16.Politia cauta persoana inteligenta,sexy,cu simtul umorului.Tu esti in siguranta dar eu unde sa ma ascund?

17.Sunt un ucigas,ucid oameni pe bani.Dar pt ca esti prietenul meu,te ucid pe gratis.

18.Am incredere in tine pt ca esti prietena mea,dar de ce ma vb pe la spate?De ce nu-mi spui in fata?De ce spui tuturor....cat de draguta sunt?De ce?!

19.Dupa ce primesti acest msj trebuie sa-l trimiti cuiva pe care-l iubesti,unuia pa care-l urasti,unuia pe care-l placi si unuia cu care vrei sa te culci.Acum intreaba-te de ce ti l-am trimis eu:)

20.Ma uit la Luna...Luna e superba!Ma uit la tine si...si...mai bine ma uit din nou la Luna!

21.If you've noticed this notice,you'll notice that this notice is not worth noticing so you'll notice not to notice this notice again.

22. Ai venit la mine intr-o noapte calduroasa de
vara,te-ai lipit de mine si ai inceput sa sugi,o
placere dururoasa dar te-am omorat tantar nenorocit.
Sus In jos
https://ganduri.forumgratuit.ro
Vasy
Admin



Numarul mesajelor : 36
Varsta : 48
Data de inscriere : 16/03/2008

sms-uri - declaratii Empty
MesajSubiect: sms - love   sms-uri - declaratii EmptyLun Mar 24, 2008 8:42 am

Ce poti spune mai frumos decat niste poezii...


"Cã te-am vãzut, e vina mea/Cã mi-ai plãcut, e vina ta/Cã te iubesc nu mã-ntreba/Sãrutã-mã si vei vedea."

"Vor veni multi sã-ti spunã/Cã te iubesc, si cum si cât/Vor spune mai frumos ca mine/Dar nu te vor iubi atât."

"Dintre toate florile din lume/Eu doar pe tine te-am ales/Tu esti floarea cea mai dragã/De aceea te iubesc!"

"As strãbate munti/As strãbate mãri/Doar pentru un mic sãrut,/Plin de inocentã/Care sã-mi aducã o fericire imensã."

"Poti sã stergi aceste rânduri/Eu nu pot sã te opresc/Dar te rog sã-ti fie milã/De cuvântul te iubesc!!!"

"Tu esti cea mai frumoasã stea/Tu esti ce am în inima mea/Tu esti ce multi si-ar dori/Tu esti cea mai frumoasã zi."

"In tot cursul vietii mele/Eu la tine mã gândesc/Si cu sufletul meu dulce/Iti spun sincer: TE IUBESC!"

"Departe-n marea suferintã/Trãiesc cu dorul meu pustiu/Azi nu mai stiu ce-i suferinta/Mi-e dor de tine, atãta stiu!"

"Când în ore de odihnã/Te gândesti la cineva/Gândeste-te la mine/Si te rog nu mã uita!"

"Douã inimi fermecate/Dacã ele se iubesc/Dumnezeu nu le desparte/ Ci le spune "vã unesc"."

"Dacã-ti spune cineva cã te iubeste/Tu sã-i spui cã minte/Cãci iubirea nu se spune/Ci se simte."

"Sunt sapte continente/Pe globul pãmântesc/Si un bãiat dragut/Pe care îl iubesc."

"Nu conteazã frumusetea/Care este în zadar/Dar conteazã caracterul/Care este foarte rar."

"As vrea numai odatã/In ochi sã te privesc/Si cu inima curatã/Sã îti spun cã te iubesc."

"Dac-as fi o pãsãricã/Eu încet m-as strecura/In odaia ta drãgutã/Si în somn te-as sãruta."

"Am o micã rugãminte/Fã-mi si tu pe plac/Si-mi rãspunde cu credintã/La întrebarea ce ti-o fac:/"Mã iubesti?""

"Când mã uit seara la stele/Si mã rog lui D-zeu/Mi se pare printre ele/Cã zãresc si chipul tãu."

"De când te-am cunoscut/De-atunci eu te iubesc/Si-as dori întotdeauna/Cu tine sã trãiesc."

"Nu era cu mult mai bine/Dacã nu te cunosteam/Focul care arde-n mine/
Pentru tine nu-l aveam."

"De vei plânge pentru mine/Spune-mi ca sã plâng si eu/De vei plânge pentru altu/Iti doresc sã plângi mereu."

"Când m-am apucat de scris/Lacrimile m-au cuprins/In batistã le stergeam/
Si la tine mã gândeam."

"Fã-mã Doamne o albinã/Sã zbor la tine-n gradinã/Sã vãd seara unde te duci/Si cu cine te sãruti."

"Cãte flori îs în grãdinã/De s-ar face fete mari/M-as lãsa de meserie/Si m-as face grãdinar."


"De scris când m-am apucat/Eu pe tine te-am visat/Te-am visat asa de bine/Cã mã sãrutai pe mine."

"Nu fi baiete supãrat/Cã ti-am scris cã te-am lãsat/Si tu lasã-mã pe mine/
Cã mi-ar pãrea foarte bine."

"Trista-i Doamne o fetitã/Când asteaptã la portitã/Dragostea de la bãiat/
Ce nu vine pe-nserat."

"Floricica înfloreste/Cine scrie te iubeste/Tot asa si cititorul/Sã iubeascã scriitorul."

"De la scoalã-nveti/Ce e greu ce e usor/Numai dragostea se-nvatã/Fãrã nici un profesor."

"Poate într-o zi frumoasã/Imi vei spune clar în fatã/Nu te mai gândi la mine/
Nu mã potrivesc cu tine."

"Ne despãrtim si poate e pãcat/Sã ne pãstrãm doar amintirea/Abia acum vedem cu adevãrat/Câtã durere produce despãrtirea."

"Inima te cere/Ochii te doresc/Gura te sãrutã/Iar eu te iubesc."

"Râd cu tine si glumesc/Si tu crezi cã te iubesc/Eu iubesc dar nu pe tine/
Ghici pe cine? Tot pe tine."

"Pe bãncuta de la scoalã/Stau cu capul rãzãmat/Si gândindu-mã la tine/
Nota 1 am luat."


"Spune-mi dacã mã iubesti/Nu sta mult sã te gandesti/Cine se gândeste mult/Pierde si ce a avut."

"De ti-am scris ceva gresit/Imi cer scuze la sfârsit/N-am putut sã scriu mai bine/Fiindcã m-am gândit la tine."

"Te-am întâlnit întâmplãtor/Când sufletu-ti era pustiu/Si m-am îndrãgostit de tine/Fãrã sã vreau, fãrã sã stiu."

"Multe fete îti vor spune/Te iubesc, nu mã uita/Eu îti zic sub altã formã/Uitã-mã de vei putea."

"Nu dispera cãnd greul vietii te apasã/Si nici nu plânge, pentru al tãu destin/Cãci dupã suferintã viata-i mai frumoasã/Asa cum dupã ploaie, ceru-i mai senin."

"Sã-mi spui curat cã nu e greu/De mã iubesti sã stiu si eu/Iar dacã ochii tãi glumesc/Din calea lor sã mã feresc."

"O ce fericit-as fi/Dacã gândul ti l-as sti/Ori pe mine mã iubesti/
Ori la altu te gândesti."

"Nu sunt cum sunt când tu mã vezi/Ci sunt cum sunt când mã visezi./Deci dormi mai mult ca sã visezi,/Sã vezi cum sunt când nu mã vezi."

"Am vrut sã fug, dar am rãmas/Am vrut sã cânt, dar nu am glas/Am vrut sã fug din calea ta/Dar nu mã lasã inima."

"Priveste cu aceeasi cãldurã cu care ti-a fost oferit/Un boboc mic de garoafã/Si-o petalã de lalea/Sã-ti aducã sãnãtate/Si noroc în viata ta."

"Englezeste nu cunosc/Nici nemteste nu vorbesc/Dar în graiul românesc/Eu îti spun cã te iubesc."

"Ti-am furat o sãrutare/Si tare te-ai supãrat/Dar sunt gata de-mpãcare/
Si îti dau ce ti-am furat."

"Trandafir cu floare-n jos/N-am putut scrie frumos/Cã am scris cu mâna stângã/Cine va citi sã plângã."

"Ochii tãi m-au fermecat/Când la tine m-am uitat/Dar privirea de la tine/Mi-a rãmas o amintire."

"Dacã mã întrebi cine sunt îti rãspund "iubirea"/Dacã mã întrebi câti ani am/
Iti rãspund "tineretea"/Dacã mã intrebi în cine cred/Iti rãspund "în tine"/ Dacã mã întrebi pe cine iubesc/Iti rãspund "pe tine"."

"Te-am iubit cum n-am iubit pe nimeni/Imi pare rãu cã nu m-ai inteles/Te-am iubit, dar n-am sã te opresc/Din drumul pe care l-ai ales."

"Scump a fost un suflet/Pe care l-am iubit/Si poate la mine/Nici nu s-a gândit."

"Cu drag îmi aduc aminte/De timpul ce-a trecut/Ce frumos a fost odatã/Si ce repede a trecut."


"Cine râde si glumeste/Sã nu crezi cã te iubeste/Cine pare mai tãcut/Te iubeste cel mai mult."


"Dulce-i strugurele-n vie/Dulce-i vinul din pahar/Dar mai dulce-i o guritã/ Când o dai la un baiat."


"Mama ta te poate scoate/De la multe, de la toate/De la douã nu te poate/
De la dragoste si moarte."


"Frumoasa-i primãvara/Când florile-n floresc/Dar mai frumoasã-i viata/Când doi tineri se iubesc."

"Când durerea mã doboarã/Eu la tine la gândesc/Si atunci mi-alin durerea/
Cu cuvântul "Te iubesc"!"


"Te iubesc din cunostintã/Si îti spun ca jurãmânt/Tu esti singura fiintã/Ce-o iubesc pe-acest pãmânt."


"Te iubesc este prezentul/Te-am iubit este trecutul/Viitorul ce va fi/Tot mai mult te voi iubi."


"Am primit în dar o floare/Cu-n sãrut dulce pe ea/Amintirea ce nu doare/Imi aratã o nouã stea."

"Numai luna poate stie/Cât de mult eu te iubesc/Câte nopti si câte zile/ Doar la tine mã gândesc."


"A iubi iubirii/A iubi curat/A te iubi pe tine/Zãu nu e pãcat."

"Nu uita cã-n lumea asta/Te iubeste cineva/Si-o fiintã pentru tine/Se topeste undeva."

"Departe e cerul/Si tot ce privesc/Departe esti tu de mine/Si tot te iubesc."


"Multe uitã omu-n lume/Multe am uitat si eu/Dar ca sã te uit pe tine/E un lucru foarte greu."


"Nu iubi cãnd esti elevã/Cãci iubirea-i violentã/Te face ea atentã/Si nu te lasã repetentã."

"Nu-i rusine la o fatã/Ca sã fie sãrutatã/E rusine la baiat/Ca sã fie refuzat."

"Nu cer iertare pentru tot ce am fãcut/Cer o razã de luminã/Ca s-o iau de l-anceput."

"Glumeste în iubire/Dar nu iubi din glumã/Cãci cel ce te iubeste/Glumind te pãrãseste."

"De mi-ai da baiete dragã/Numai ce ti-as cere eu/Te-as iubi o viatã întreagã/Ca pe bunul Dumnezeu."

"Asearã când m-am culcat/Eu pe tine te-am visat/Cã sedeai la capul meu/
Si mã sãrutai mereu."


"Tatãl meu e vânãtor/Si eu sunt al lui fecior/El vâneazã pãsãrele/Iar eu fete frumusele."

"Pe fereastra scolii noastre/Stau adesea si privesc/Si cu ochii plini de lacrimi/Tot la tine mã gândesc."

"De vrei sã sti cã te iubesc/Ascultã vântul serii/Cãci el adesea mi-a furat/
Suspinele durerii."

"Mult doresc în lumea asta/Gândul tãu sã-l pot afla/Sã vãd dacã tii la mine/
Ori voiesti a mã-nsela."

"Nu privi la frumusete/Cã te poate însela/Ci priveste caracterul/Mai târziu te-a mângâia."

"In zadar încerc a scrie/Amintire din partea mea/Daca inima îmi spune/Cã-n curând mã vei uita."


"Când iubesti pe unul/Si te gândesti la doi/Sã sti fetitã dragã/Cã-i pierzi pe amândoi."

"Nu uita cã-ndepartare/Se mai aflã un suflet blând/Si-o inima ce bate/
Pentru tine pe pãmânt."


"Nu zic în asta lume/La mine sã te gândesti/Numai câteodatã seara/Când te culci sã te-nvelesti."

"Nu-ti voi scrie multe rânduri/Gândul a ti-l tulbura/Eu îti scriu doar cinci cuvinte/"Te iubesc nu mã uita"."

"Erai mica si dragutã/Atunci când te-am cunoscut/Erai foarte iubitoare/
Când mi-ai dat primul sãrut."

"Dac-as fi o pãsãricã/Eu încet m-as strecura/In odaia ta drãgutã/Si în somn te-as sãruta."

"Am o micã rugãminte/Fã-mi si tu pe plac/Si-mi rãspunde cu credintã/La întrebarea ce ti-o fac:/"Mã iubesti?""

"Când mã uit seara la stele/Si mã rog lui D-zeu/Mi se pare printre ele/Cã zãresc si chipul tãu."

"De când te-am cunoscut/De-atunci eu te iubesc/Si-as dori întotdeauna/Cu tine sã trãiesc."

"Nu era cu mult mai bine/Dacã nu te cunosteam/Focul care arde-n mine/
Pentru tine nu-l aveam."

"De vei plânge pentru mine/Spune-mi ca sã plâng si eu/De vei plânge pentru altu/Iti doresc sã plângi mereu."

"Când m-am apucat de scris/Lacrimile m-au cuprins/In batistã le stergeam/
Si la tine mã gândeam."

"Fã-mã Doamne o albinã/Sã zbor la tine-n gradinã/Sã vãd seara unde te duci/Si cu cine te sãruti."

"Cãte flori îs în grãdinã/De s-ar face fete mari/M-as lãsa de meserie/Si m-as face grãdinar."


"De scris când m-am apucat/Eu pe tine te-am visat/Te-am visat asa de bine/Cã mã sãrutai pe mine."

"Nu fi baiete supãrat/Cã ti-am scris cã te-am lãsat/Si tu lasã-mã pe mine/
Cã mi-ar pãrea foarte bine."

"Trista-i Doamne o fetitã/Când asteaptã la portitã/Dragostea de la bãiat/
Ce nu vine pe-nserat."

"Floricica înfloreste/Cine scrie te iubeste/Tot asa si cititorul/Sã iubeascã scriitorul."

"De la scoalã-nveti/Ce e greu ce e usor/Numai dragostea se-nvatã/Fãrã nici un profesor."

"Poate într-o zi frumoasã/Imi vei spune clar în fatã/Nu te mai gândi la mine/
Nu mã potrivesc cu tine."

"Ne despãrtim si poate e pãcat/Sã ne pãstrãm doar amintirea/Abia acum vedem cu adevãrat/Câtã durere produce despãrtirea."

"Inima te cere/Ochii te doresc/Gura te sãrutã/Iar eu te iubesc."

"Râd cu tine si glumesc/Si tu crezi cã te iubesc/Eu iubesc dar nu pe tine/
Ghici pe cine? Tot pe tine."

"Pe bãncuta de la scoalã/Stau cu capul rãzãmat/Si gândindu-mã la tine/
Nota 1 am luat."

"Bate vântul florile/Nu mai vin scrisorile/Poate posta s-a stricat/Ori pe mine m-ai uitat."

"Cine mi-a citit scrisoarea/Fie-i gura ca si floarea/Inima fãrã durere/Citind rândurile mele."
Sus In jos
https://ganduri.forumgratuit.ro
Vasy
Admin



Numarul mesajelor : 36
Varsta : 48
Data de inscriere : 16/03/2008

sms-uri - declaratii Empty
MesajSubiect: sms - - love   sms-uri - declaratii EmptyLun Mar 24, 2008 8:47 am


"Cine va citi ce-am scris/Sã mã vadã noaptea-n vis/Sã nu se poatã culca/
Pânã nu ma sãruta."

"Nici o zi nu-i mai frumoasã/Si nici cerul mai senin/Decãt ziua ce ne-asteaptã/Amândoi sã ne iubim."

"Iarba verde, iarba crudã/Toate au pe mine ciudã/Dar tot ciudã sã le fie/Eu iubesc ce-mi place mie."

"Iar acum la încheiere/Te las cu bine/Iar pe mai departe/Iubeste-mã în parte."

"Când soarele si luna/Se vor întuneca/Atunci, si nici atunci/Te rog nu mã uita."

"Iubirea îti dã viatã/Iubirea te înaltã/Iubirea te coboarã/Iubirea te omoarã."

"De-as fi un fluture mic/Sã intr-un acest plic/Si când plicul va fi rupt/Eu sã sar sã te sãrut."

"Pe o frunzã de lalea/Iti trimit gurita mea/Iar pe una de trifoi/Tu trimite-o înapoi."

"As scrie mai mult/Cãci inima-mi cere/Dar totusi las atât/Si-ti zic: La revedere!"

"De multe zile stau/Si mã gândesc la tine/Când poate m-ai uitat/Sau nu mai tii la mine."

"Te iubesc si nu mã crezi/Scoate-mi inima sã vezi/De-mi vei scoate inima/
Te voi iubi fãrã ea."

"Mai tii minte prima searã/Când noi doi ne-am cunoscut/De când m-ai condus acasã/Eu nu pot sã te mai uit."

"Omul cât trãieste/E dator a suferi/Iar suferinta-ncepe/Când începi a iubi."

"Dacã cineva te-ntreabã/Ce-i iubirea pe pãmânt/Spune-i cã-i o suferintã/
Ce te bagã în mormânt."

"Când clopotelele vor bate/Vestindu-ti c-am murit/Atunci aduti aminte/Ce mult te-am iubit."

"De ce mã faci sã te iubesc/Sã sufãr pentru tine/Când tu la altu te gândesti/Si te desparti de mine."

"O pasãre as vrea sã fiu/La geamul tãu noaptea sã vin/Sã te privesc, sã îti soptesc/Cuvântul dulce "te iubesc".

"Ce e viata?/Un mormânt./Unde-i iadul?/Pe pãmânt."



"Decât sã iubesti o floare/Ce se scuturã în vânt/Mai bine iubeste-o fatã/Ce se tine de cuvânt."

"Prietenia este scumpã/Când are temelii/Si cãnd sinceritatea/Stã la baza ei."


"Poate departe voi fi de tine/Ca cerul de pãmânt/Dar aceastã depãrtare/Nu mã face sã te uit."

"Mi te-ai lipit de suflet/Ca timbrul de scrisoare/Nu pot sã te desprind/Cã inima mã doare."

"Pãsãrile cãntã/Florile-n floresc/Toate mã îndeamnã/Ca sã te iubesc."

"Când îmi spui cã mã iubesti/Baiete mã plictisesti/Dar când îmi spui c-o sã mã lasi/Tu tot mai tare mã atragi."

"Din dragostea mea cea mare/Am învãtat a iubi/Am iubit si eu odatã/Si-am crezut c-al meu va fi."

"As vrea sã vi din nou în viata mea/Atinge-mã, sãrutã-mã iubirea mea/Lasã totul si vino-acum/Si nu uita c-avem acelas drum."

"Nu pot sã te caut, nu pot sã te chem/Chipul de lacrimi nu am cum sã-l sterg./Dar dacã vreodatã gândul tãu de iubire/Imi va intra în suflet, voi veni la tine."

"Trandafir rosu deschis/Rãspunde la ce ti-am scris/Spune cu gurita ta/Dacã mã iubesti sau ba."

"De-acum la bine si la rãu/De a fi usor, de a fi greu/Prin beznã, viscol si prin ploi/Pãsim alãturi amândoi."

"Inima mea micã/Pentru tine bate/Si-ti doresc iubite/Multã sãnãtate."

"Cu lacrimi calde pe obraz/Cu sufletu-n durere/Te pãrãsesc iubitul meu/Si-ti spun: " La Revedere"."

"Nu uita cã sunt departe/Nu uita cã te iubesc/Nu uita cã zi si noapte/Tot la tine mã gândesc."

"Eu stiu cã tu mã vei uita/Când nu vei fi cu mine/Un singur lucru te-as ruga/Sã-ti amintesti cã-n viata ta/M-ai cunoscut pe mine."

"Nu uita c-am fost colege/Intr-o bancã noi am stat/Chiar de ne-am certat odatã/Amândouã am regretat."

"Când ai venit pe lume/Ai venit plângând./Iar cei din jur/Te asteptau râzând./Vezi astfel sã trãiesti/Ca atunci când te vei stinge/Râzând sã-i pãrãsesti/Pe cei ce te vor plânge."

""Când vei citi aceste rânduri/Ce le-am scris cu usurintã/Sã-ti aduci aminte/De prima cunostintã./Mii si mii de ani vor trece/De necazuri si nevoi/
Dar nu cred cã ei vor stinge/Prietenia dintre noi doi."

"Te iubesc si-ti jur credintã/Mã iubesti oare si tu/Eu te rog râspunde/Ca sã stiu de da sau nu."

"Tristãi ziua fãrã soare/Noaptea fãrã cer senin/Dar mai tristã este noaptea/
Când te astept si tu nu vii."


"Frumoasã-ti este viata/Si traiul fericit/Când iubesti o fatã/Si de dânsa esti iubit."

"Ti-am furat o sãrutare/Si tu te-ai supãrat/Dar sunt gata de împãcare/Sã-ti întorc ce ti-am furat."

"Blestemat fie ceasul/Când ai zis "La revedere"/Cãci de atunci eu am în suflet/Numai lacrimi si durere."

"N-as dori mai mult pe lume/Nici sã fiu mai fericit/Decât sã mai am o datã/
Ochii pe care i-am iubit."

"Ah! iubitã domnisoarã/Eu la tine mã gândesc/Ochii tãi frumosi mã-ndeamnã/Ca în veci sã te iubesc."

"As vrea sã-ti spun cã te iubesc/Dar nu stiu cum sã îndrãznesc/De câte ori te întâlnesc/Inghit si tac cã te iubesc."

"De ce nu-mi spui cã mã iubesti/De ce îmi strici iubirea/De ce când trec pe lângã tine/Tu îti întorci privirea."

"De vei pricepe pe mai târziu/Sau poate niciodatã/Ai sã regreti asta sã stii/
Dar totul ti se iartã./Vei plânge cum am plâns si eu/Vei plânge nu de mine/
Vei plânge c-ai fãcut un rãu/Sã sufãr pentru tine."

"Deshide-te cimitir/Sã-ti aduc un trandafir/Nu-l aduc sã înfloreascã/Il aduc sã se odihneascã."

"Iubeste, iubeste, iubeste/Si la mine te gândeste/Spune-mi dragã numai mie/Dacã vrei sã-mi fi sotie."

"Totul trece, totul vine/Totul este trecãtor/Anii trec în grea durere/Si eu stiu cã am sã mor."

"Fericirea-i floare albastrã/Unde poti sã o gãsesti/Te iubeste si te lasã/
Esti fãcut sã pãtimesti."

"Nu cer nimic de la tine/Decât un singur cuvânt/Mã iubesti si pentru mine/E destul pe acest pãmânt."

"Tu esti floarea vietii mele/Eu pe tine te iubesc/Pieptul meu simte durere/
Fãrã tine înebunesc."

"Din dragoste si iubire/Scriu aceastã amintire/Si-o trimit în calea ta/Nu te uit, nu mã uita."

"Numai tu pe aceastã lume/Mã poti face fericit/Cãci pe tine dragã/Te iubesc necontenit."

"De când te iubesc pe tine/Inima-mi bate mereu/Ziua mã gândesc la tine/
Noaptea te visez mereu."

"De câte ori îmi amintesc/De timpul ce a trecut/Când în noptile cu lunã/Tu-mi ziceai sã te sãrut."

"Fericirea e o stea/Ce luceste-n zare/Intinzi mâna dupa ea/Insa ea dispare."

"E primul dar ce ti-l fac/E prima mângâiere/E primul semn cã te iubesc/In tainã si-n tãcere."




"Viitorul tãu în flori sã-ti fie/Ori pe unde vei umbla/Toatã lumea sã vorbeascã/Despre fericirea ta."

"Eu cred cã-ti aduci aminte/De atunci când ne-am cunoscut/Când am dat mâna cu tine/Când ti-am dat primul sãrut."

"Te iubesc din clipa în care/Ochii mei te-au cunoscut/Te iubesc cu-nflãcãrare/Si nu pot ca sã te mai uit."

"Cãci nopti întregi eu te-am dorit/Stãteam si mã gândeam la tine/Dar vãd ca însfãrsit/Vrei sã mã uiti pe mine."

"Intinde mâna la salut/Iti urez numai bine/Cãci mã duc mã duc/Priveste dupã mine."

"Suntem în pãrãsire/Dar ureazã-mi bun rãmas/Focul durerea-n suflet/
Lacrimi pe obraz."

"Dacã crezi cã ai sperante/Amândoi sã ne iubim/Sã fi sincerã pe tine/Si sã spui când ne întâlnim."

"Din amintirile ce ti le scriu/Pãstreazã numai una/Cãci ochii care nu se vãd/
Se uita întotdeauna."

"Frumoasã esti fetito/Frumos nume ai/Dulce ca ta guritã/Dar nu sti cui s-o dai."

"Eu nu pot sã-ndrãznesc/Sã spun cã te iubesc/Dar priveste în ochii mei/Sã vezi dragã ce vor ei."

"Un vânt usor si-o adiere/Un gând frumos si o vedere/Salutãri,urãri de bine/
Primeste de la mine."

"A fost o zi frumoasã/Când ne-am întâlnit/Si prea întunecoasã/Când ne-am despãrtit."

"Taci si nu mai plânge/Nu te mai gândi/Cãci cine te iubeste/Tot la tine va veni."

"Poate numai luna stie/Cât de mult eu te-am iubit/Cãte nopti si cãte zile/
Tot la tine m-am gândit."

"Multe stele sunt pe cer/Toate fug si toate pier/Numai trista mea durere/
Nici nu fuge, nici nu piere."

"In zadar trãiesc pe lume/In zadar mã ostenesc/Dacã nu esti lângã mine/
Sã-ti spun cã te iubesc."

"Esti departe mult de mine/Si doresc a te vedea/Ochisorii tãi cei limpezi/ Stau la inimioara mea."

"Azi iubesti o altã fatã/Fericire îti doresc/Altã dragoste te-asteaptã/Si te rog sã o pãstrezi."

"As vrea tainic într-o noapte/Sã mã vãd la pieptul tãu/Sã spun soapte,dupã soapte/Apãsându-te mereu."

"Fericit am fost odatã/Când în brate mã strângeai/Si gurita mea cea dulce/
Numai tu o sãrutai."


"Mult departe esti de mine/Mult doresc a te vedea/Sã-ti sãrut gurita dulce/
Si sã-ti spun cã esti a mea."

"De ce oare ne-am cunoscut/Si de ce în brate oare te-am tinut/Gura de ce mi-o sãrutai/Dacã ai vrut uitãrii sã mã dai."

"Adio tu amor nefericit/Pentru tine mult am suferit/Singur în tãcerea lumii plâng/Cãci la pieptul meu nu te mai strâng."

"N-ai stiut ce-nseamnã sã iubesti/Si acum tu de mine te feresti/Ochii tãi nu mã privesc cu dor/Nu mã mai cãuta-n privirea lor."

"Ca pe un snop de spin m-ai aruncat/Sufletul rãnit m-i l-ai lãsat/Tainic în tãcerea noptii plâng/Cãci la pieptul meu nu te mai strâng."

"Iti scriu o ultimã scrisoare/Cãci stiu cã m-ai uitat/De-ai sti cum mã doare/
Ai fi si tu întristat."

"Poate vei gãsi tu altu/Iubeste-l cu adevãrat/Sã nu-l trisezi ca si pe mine/ Sã nu-l trisezi cã e pãcat."

"Nu mã uita este o floare/Nu mã uita se scrie în scrisoare/Nu mã uita se spune mereu/Nu mã uita te rog si eu."

"De te doare inima/Si nu mã poti ierta/Dute repede si ia/Vitamina dragostea."

"Nu-ti mai cer de acum iubirea/Nu-ti mai stau în calea ta/Vei sterge orice amintire/Si pe veci mã vei uita./"Adio clipe" pentru totdeauna."

"Stãteam odatã gânditor/Si mã-ntrebam de ce iubesc/Un glas de înger mi-a soptit/Sã lupt, sã sper si sã iubesc."

"Dacã tu ai fi o gura de aer/As muri sufocat;/Te-as respira si, de fricã sã nu te pierd,/Nu ti-as mai da drumul."

"Când soarele pe cer/In zori va rãsãri/Când luna va umbla/Pe drum de poezii/La fel ca azi mereu te voi iubi."

"Ridicã-ti ochii tai frumosi/Din zarea despãrtirii/Intinde mâna sã ti-o strâng/
Si nu mã da uitãrii."

"Te iubesc sãriti-ar ochii/Pe peretii zugrãviti/Dar de te mai prind cu alta/Te prepar cartofi prãjiti."

"As vrea ca într-o noapte/Sã te strâng la pieptul meu/Si sã mor cu tine-n brate/Sãrutându-te mereu."

"Când mâna ta din întâmplare/Pe aceastã foaie se va odihni/Aduti aminte de acea care/Te-a iubit, te va iubi!"

"Ochi verzi sperantã-nseamnã/Si la dragoste te-ndeamnã/De sunt tristi, de sunt tãcuti/Te îndeamnã sã-i sãruti."

"Ah! ce grea e despãrtirea/Când iubesti cu adevãrat/Cum te-am iubit si eu pe tine/Dar acum s-a terminat.
"
Sus In jos
https://ganduri.forumgratuit.ro
Vasy
Admin



Numarul mesajelor : 36
Varsta : 48
Data de inscriere : 16/03/2008

sms-uri - declaratii Empty
MesajSubiect: sms-uri - lovee   sms-uri - declaratii EmptyLun Mar 24, 2008 8:55 am

1.Cand vine noaptea,uita-te pe cer.Daca vezi o stea cazatoare pune-ti o dorinta.Ai incredere,se va indeplini pt ca eu mi-am pus si te-am intalnit pe tine.
(original msj:When the night comes,look at the sky.If you see a falling star,don't wonder why,just make a wish.Trust me,it'll come true,because I did and I found you )

2.Sa invat sa te iubesc mi-ar putea lua o viata intreaga,dar numai uitandu-ma in ochii tai stiu ca merita sacrificiul!

3.Pentru lume tu esti cineva,pentru cineva tu esti lumea!Cu multa dragoste,Cineva.
(For the world you are somebody,but for somebody you are the world!)

4.I-am cerut lui D-zeu o floare si mi-a dat o gradina.I-am cerut un copac,mi-a dat o padure.I-am cerut un rau,mi-a dat un ocean.I-am cerut un inger si mi-i te-a dat pe tine!

5.Saruta-ma si vei vedea stelele.Iubeste-ma si ti le voi da.
(Kiss me and you'll see the stars.Love me and i'll give them to you.)

6.Cand te-am vazut prima oara,mi-ai incalzit inima.A doua oara mi-ai produs scantei,iar acum imi fac inima sa arda.

7.Azi-noapte mi-am rugat ingerul sa te pazeasca.Dar a venit mai devreme.L-am intrebat de ce.A zambit si mi-aspus ca un inger nu pazeste alt inger.
(Last night I asked my angel to watch over you...but he came back soon.I asked "Why?"He smiled and said:"An angel doesn't watch over other angel..."

8.If a kiss was a raindrop I'd send you showers,If a hug was a second,I'd send you hours,If a smile was water I'd send you a sea,If u ever get lonely I'd send you me.

9.Ziua in care te-ai nascut sigur era ploioasa,dar nu era ploaie,cerul plangea pt ca pierduse cel mai frumos inger!

10.Close your eyes and make a wish,Angels will be there to blow you a kiss.They'll guide u and make all your dreams come true just like they did when i asked for a girl/boy like you!

11.Oricat de speciale ar fi cuvintele,nici macar nu pot sa inceapa sa-ti spuna despre toata dragostea pe care ti-o port in suflet.
(Words however special...could never even start,to tell you all the love I feel in my heart.)

12.Undeva,cineva se gandeste la zambetul tau si se bucura de prezenta ta in viata sa.Asa ca atunci cand esti singura,adu-ti aminte ca cineva,undeva,se gandeste la tine.

13.E greu sa iubesti,si va fi intotdeauna,dar adu-ti aminte ca cineva te iubeste,si acela sunt EU.
(Love is hard and always will be,but remember somebody loves you and that one is me.

14.Don't love 1,Don't love 2,but love the one who loves you!

15.Iubesc 3 lucruri:Soarele,Luna si pe tine.Soarele-ziua,Luna-noaptea iar pe tine te iubesc pt totdeauna!

16.Forgive my eyes for admiring you.U stole my heart the mom. I saw u.Call me crazy,call me insane,but each time my heart beats,it mentions ur name.

17. If you're asking if I'd hurt u,the answer is never.If you're asking if i love u,the answer is forever,if you're askingif i want u the answer is i do,if you're asking who i love the most,the answer is YOU!

18.Sunt un politist si te arestez pt ca esti tu.E ilegal sa fii atat de frumoasa si sexy.Sentinta este inchisoare pe viata in inima mea.

19.Buzele tale par sa se simta singure.N-ar vrea sa le intalneasca pe ale mele?

20.Daca cineva m-ar intreba ce inseamna o viata frumoasa,m-as apleca asupra umarului tau,te-as strange in brate si as spune "uite asta".

21.Pentru a trai am nevoie de batai de inima.Pt asta,am nevoie de o inima.Pt o inima am nevoie de fericire.Pt fericire,am nevoie de tine.

22.Daca as fii o lacrima in ochii tai,m-as rostogoli pe obraz sa-ti ating buzele.Dc tu ai fi o lacrima in ochii mei,nu as mai plange niciodata de frica sa nu te pierd.

23.Vata de zahar?NU...Sirop de capsuni?NU...Ciocolata?NU...Nu pot gasi nimic atat de dulce ca tine!

24.Tot timpul sa desenezi cercuri in jurul celor pe care-i iubesti,nu inimi,pt ca inimile se pot rupe,dar cercurile nu au capat.

25.Intr-o noapte o seta m-a intrebat:"De ce nu o lasi dc te face sa plangi?"I-am raspuns:"Stea,tu ti-ai parasi cerul?"

26.Picioarele tale sunt obosite?Pt ca ai alergat prin mintea mea toata ziua...

27.Soarele nu ar fi portocaliu,marea nu ar fi albastra,eu nu as fi fericit daca nu ai fii tu!

28.As vrea sa poti sa te vezi prin ochii mei.Numai asa ti-ai da seama ce mult insemni pt mine.

29.Sunt 6 bilioane de oameni in lumea asta.Nu stiu de ce-ti dau mesaje.Poate pt ca 5.999.999.999..de oameni nu te pot inlocui!

30.Intr-o zi ma vei intreba ce e mai important pt mine:tu sau viata?Eu voi spune ca viata,iar tu te vei supara dar fara sa-ti dai seama ca pt mine tu esti viata!

31.Dragostea este ca atunci cand stai pe cimentul moale:chiar daca pleci,urmele-ti raman acolo.

32.Un duh mi-a promis 3 dorinte.Eu i-am spus ca nu vreau 3,nici macar 2,ci una singura:Mi-as dori sa te am pe tine!

33.Dzeu ne-a dat 2 picioare sa mergem,2 maini sa tinem,2 ochi sa vedem,2 urechi sa auzim,dar de ce ne-a dat o sg inima?Pt ca pe cealalta i-a dat-o altcuiva ca tu sa o gasesti.

34.M-am uitat in portofel si era gol,m-am uitat in buzunar si am gasit doar cateva monede,m-am uitat in inima si te-am gasit pe tine.Abia atunci am realizat cat de bogat sunt!

35.Odata mi s-a intamplat ceva minunat.A fost un vis devenit realitate,a fost o poveste,a fost ziua in care te-am intalnit pe tine.

36.Ploua acum...Ar trebui sa te duci la geam si sa numeri picaturile de ploaie...atat de mult imi este mie dor de tine!

37.We are now testing your humainty...Testing...testing...still testing...Sorry!We found out that you are not a human!We found out that you are an angel!!

38.Daca as planta o floare de fiecare data cand ma gandesc la tine,as merge acum printr-o gradina plina cu flori fara sa-i mai gasesc capatul...

39.Nu sunt cum sunt cand tu ma vezi,ci sunt cum sunt cand ma visezi.Deci dormi mai mult ca sa visezi,sa vezi cum sunt cand nu ma vezi.

40.A iubi o ora e ceva animalic,o zi e ceva omenesc,o viata intreaga e ceva ingeresc,dar a iubi toata viata o singura fiinta e ceva divin!
Sus In jos
https://ganduri.forumgratuit.ro
Vasy
Admin



Numarul mesajelor : 36
Varsta : 48
Data de inscriere : 16/03/2008

sms-uri - declaratii Empty
MesajSubiect: sms-uri - diverse   sms-uri - declaratii EmptyLun Mar 24, 2008 9:03 am

Gandeste-te la cel mai dulce lucru, inmulteste-l cu infinit, aduna o eternitate si vei stii cat imi lipsesti.

160 de caractere nu-mi sunt de ajuns sa-mi exprim dragostea, asa ca restul va trebui sa ti-l imaginezi.


Au venit pompierii; am fost arestat; doctorul a spus "carantina" Eu o sa intarzii doar 20 de minute!


Ce preferi: sa-mi rup gatul, sa fac pneumonie, sa iau 3 ani de inchisoare sau sa intarzii 5 minute?


Vroiam sa-ti trimit ceva incitant, inteligent, frumos si sexi, dar din pacate nu incap pe ecranul telefonului.


Gandeste-te la cel mai dulce lucru, inmulteste-l cu infinit, aduna o eternitate si vei stii cat imi lipsesti.


Vorbesc cu canapeaua si flirtez cu televizorul. Da-mi un mesaj inainte sa incep sa fac avansuri frigiderului!


Noapte buna! Cand cel drag pleaca, parca mori, asa ca-ti spun adio doar pana in zori!(Julieta, adaptare)


Nu ma intreba ce simt cand suntem despartiti: e ca si cum o parte din mine n-ar mai fi.


Iti trimit cel mai fierbinte sarut virtual al tuturor timpurilor (tine telefonul lipit de buze): TTZZOOCC!


Telefonul meu functioneaza cu dragoste. De cand te-am cunoscut nu s-a oprit niciodata.

Eu sunt aici... Tu unde esti?
Sus In jos
https://ganduri.forumgratuit.ro
Continut sponsorizat





sms-uri - declaratii Empty
MesajSubiect: Re: sms-uri - declaratii   sms-uri - declaratii Empty

Sus In jos
 
sms-uri - declaratii
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Lucruri spuse frumos-
Mergi direct la: